Personal SSR

Telefontiderna för vår växel 090-14 11 80 är 09.00-10.30 och 15.00-16.00.
Övrig tid går det bra att ringa våra direktnummer nedan om ni söker någon särskild.

Jenny Wik Karlsson
Jenny Wik KarlssonVerksamhetschef/ Förbundsjurist
072-202 12 00
jenny@sapmi.se
Ida Åhrén
Ida ÅhrénJurist
072-223 16 58
ida@sapmi.se
Ellacarin Blind
Ellacarin BlindKultur- och samhällsfrågor
070-362 04 78
ellacarin@sapmi.se
Anna-Marja Kaddik
Anna-Marja KaddikNäringshandläggare/ Projektledare
070-367 66 56
anna-marja@sapmi.se
Jörgen Jonsson
Jörgen JonssonProjektledare
070-570 55 56
jorgen@sapmi.se
Maria Boström
Maria BoströmSkogshandläggare/ Projektledare
070-554 03 21
maria@sapmi.se
Britt-Marie Barruk
Britt-Marie BarrukAdministration
070-646 07 65
britt-marie@sapmi.se
Totte Nordahl
Totte NordahlAllt annat
076-126 42 42
totte@sapmi.se