Personal SSR

Telefontiderna för vår växel 090-14 11 80 är 09.00-10.30 och 15.00-16.00. Övrig tid går det bra att ringa våra direktnummer nedan om ni söker någon särskild.

Jenny Wik Karlsson
Jenny Wik KarlssonVerksamhetschef/ Förbundsjurist
jenny@sapmi.se

072-202 12 00

Ida Åhrén
Ida ÅhrénJurist
ida@sapmi.se

072-223 16 58

Ellacarin Blind
Ellacarin BlindKulturhandläggare
ellacarin@sapmi.se

070-362 04 78

Anna-Marja Kaddik
Anna-Marja KaddikNäringshandläggare/ Projektledare
anna-marja@sapmi.se

070-367 66 56

Anja Fjellgren Walkeapää
Anja Fjellgren WalkeapääSkogshandläggare
anja@sapmi.se

073-843 18 88

Maria Boström
Maria BoströmProjektledare
maria@sapmi.se

070-554 03 21

Jörgen Jonsson
Jörgen JonssonProjektledare
jorgen@sapmi.se

 070-570 55 56

Anna-Karin Svensson
Anna-Karin SvenssonProjektledare
anna-karin@sapmi.se

070-253 51 87

Britt-Marie Barruk
Britt-Marie BarrukAdministration
britt-marie@sapmi.se

070-646 07 65

Totte Nordahl
Totte NordahlAdministration
totte@sapmi.se

076-126 42 42